Fotografavimas iš oro

Teikiame aukščiausios raiškos fotografavimo iš oro paslaugas. Fotografuojame iš oro pramoginius renginius, įmonių šventes, vestuves, NT objektus, sodybas bei kt. Fotografavimas iš oro puikiai pasiteisina norint įdomiai pristatyti objektus ar įamžinti nuostabiausias renginių akimirkas išskirtiniais kampais.

Fotografavimas dronu

Vestuvių fotografavimas dronu

Siūlome aukščiausios raiškos fotografavimą iš oro. Tai ypatingai gerai atspindi aplinką bei nuotaiką, puikiai perteikia objektus. Todėl siūlome fotografavimo iš oro paslaugas, ar tai jūsų šeimos šventė, ar pramoginis renginys, tai puiki galimybė išskirtinai įamžinti akimirkas.

Dažnai fotografuojame iš oro pramoginius renginius, įmonių gimtadienius ar NT objektus. Dirbame su gerai žinomomis NT agentūromis – CAPITAL, REMAX, HANNER, OPPA. Fotografavimas iš oro puikiai pasiteisina norint įdomiai pristatyti nekilnojamojo turto objektą. Taip pat retušuojame nuotraukas. Kuriame fotoalbumus, bei foto reportažus iš oro. Mūsų fotografai visada atsižvelgia į mūsų klientų lūkesčius, pataria bei pasiūlo savo idėjas. Kokybiškos nuotraukos iš oro – tai vertingas rinkodaros įrankis!

NT fotografavimas iš oro

NT fotografavimas iš oro

Domina vestuvių fotografavimas iš oro? Kreipkitės į mus, nes tai įsimintiniausias įvykis, kurį tikrai norite įamžinti neužmirštamai bei įdomiai, iš paukščio skrydžio. Tai diena, kai jaučiame skraidančius drugelius viduje. Todėl, palikite ši reikalą mums. Dirbame su geriausiais dronais rinkoje, kurie padeda pasiektį aukštų darbo rezultatų – aukščiausią nuotraukų kokybę. Suplanuojame viską iš anksto, atkreipiame dėmesį į jūsų lūkesčius. Fotografavimas iš oro puikiai perteikia vestuvių nuotaiką. Jei turite ypatingų pageidavimų – kreipkitės, visada prisideriname prie klientų.

Konsultuojame nemokamai, išklausome jūsų pageidavimus bei lūkesčius, siūlome savo idėjas. Kiek kainuoja fotografavimas iš oro? Viskas priklauso nuo jūsų idėjų, darbo sudėtingumo bei atlikimo termino. Laukiame jūsų idėjų, susisiekite dabar!

Pasivažinėjimas keturračiais 2017