FILMAVIMAS IŠ ORO

Reikia vaizdų iš paukščio skrydžio? Mes siūlome aukščiausios raiškos filmavimą iš oro, bei vaizdo klipo sukūrimą. Filmuojame naudodami naujausius multikopterius (dronus), taip pat prireikus sumontuojame vaizdo klipą. Filmavimas iš oro sparčiai populiarėja, nes dronų pagalba galime nufilmuoti objektus įdomiais rakursais ir pristatyti renginius iš oro.

Filmavimas iš oro

Filmavimas iš oro

Tai puiki galimybė pristatyti jūsų idėjas kitaip – iš paukščio skrydžio. Siūlome savo paslaugas visiems norintiems įamžinti unikalius vaizdus iš oro.

Dažniausiai filmuojame iš oro miesto šventes, vestuves, pramoginius, sporto bei miesto renginius. Tai puiki galimybė perteikti renginio ar šventės atmosferą už tikrai prieinamą kainą, iš paukščio skrydžio!

Filmavimas iš oro

Filmavimas su dronu

Mes taip pat dirbame su nekilnojamojo turto agentūromis, tokiomis kaip CAPITAL, REMAX, OPPA. Kadangi dažnai reikia pristatyti NT objektus, namą ar sklypą, filmavimas iš oro puikiai tam tinka. NT filmavimas iš oro padeda efektyviau bei aiškiau pristatyti NT objektus, bei juos lengviau ir brangiau parduoti. Tai vertingas rinkodaros įrankis norint lengviau pristatyti savo prekės ženklą partneriams ar klientams.

Kodėl verta rinktis filmavimą iš oro? Tai puikiai pasiteisina kuriant reklaminius objektų ar renginių vaizdo klipus. Taip pat filmuojame iš oro sodybas, kultūros paminklus, architektūros paveldą.

Filmavimas iš oro

Filmavimas iš oro

Kreipkitės, mes jums padėsime, nuo scenarijaus kūrimo, iki produkto platinimo. Konsultuojame nemokamai, išklausome jūsų pageidavimus bei lūkesčius, siūlome savo idėjas. Kokia yra filmavimo iš oro kaina? Daug priklauso nuo idėjos, darbo sudėtingumo bei atlikimo termino. Susisiekite!

 

 

Sunday drifting in Vilnius, Lithuania. 2017