DRONŲ PASLAUGOS

Teikiame dronų paslaugas Vilniuje bei visoje Lietuvoje. Renginių ar objektų filmavimas iš oro, apžiūros iš oro, visos dronų paslaugos! Įamžinkite sunkiai pasiekiamas teritorijas ar objektą nuotraukuose iš oro ar vaizdo klipe. 

Dronų paslaugos

Dronų paslaugos

Paskutiniais metais, dronai labai išpopuliarėjo, jų dėka galime pasiekti net sunkiai prieinamas teritorijas ar objektus iš oro. Teikiame aukščiausios kokybės apžiūras iš oro, tai dažnai palengvina teritorijos planavimą ar sunkiai pasiekiamų objektų apžiūrą. Įamžinsime turinį nuotraukuose iš oro ar vaizdo medžiagoje.

Teikiame aukščiausios kokybės filmavimo ir fotografavimo iš oro paslaugas. Dažnai filmuojame iš oro vestuves, pramoginius renginius, miesto šventes. Filmavimas iš oro puikiai perteikia renginio atmosferą ir objektus. Dėl to, kuriame vaizdo klipus Jūsų šventei ar renginiui pristatyti. Taipogi, kuriame fotoalbumus iš nuotraukų iš oro. Pristatykite savo renginį ar šventę dar originaliau bei efektyviau – iš paukščio skrydžio!

Dronų paslaugos

Dronų paslaugos

Dronų paslaugos taip pat praverčia NT marketinge. NT objektų reklaminiai vaizdo klipai ir nuotraukos iš oro parduoda brangiau ir greičiau! Mes originaliai pristatysime jūsų namą ar sodybą iš oro, bei nemokamai patarsime online marketingo klausimais.

Taigi, norėdami sužinoti daugiau apie dronų paslaugas, fotografavimą ar filmavimą iš oro, susisiekite dabar. Papasakokite mums savo idėjas!

 

Christmas 🎄in Vilnius 2016